konfiguratory 3d

Zarabiaj, polecając nasze usługi

Zarówno Polecający, jak i docelowy Klient odnoszą korzyści, wynikające z podjęcia współpracy z nami. Współpraca z Polecającym bazuje na podpisaniu Umowy prowizyjnej za przekazanie Klienta. Polecającemu przekazujemy z góry określoną prowizję od każdej faktury wystawionej Klientowi w ramach świadczonych przez nas usług. Klient z polecenia otrzymuje większy zakres działań w ramach SEO Complex i SEM Complex niż to wynika z standardowego oferty.

Polecający otrzymuje od nas specjalny kod, który przekazuje Klientowi, aby ten mógł uzyskać zniżkę na nasze usługi, a sam Polecający mógł otrzymywać prowizję. Po podpisaniu Umowy z Klientem, informujemy o tym fakcie Polecającego i odtąd, co miesiąc wysyłamy do niego zestawienie prowizji z wystawianych faktur.

Raportowanie

Do monitorowania pozycji stron naszych Klientów oraz do naliczania opłat używamy autorskiego systemu SEMotic. Po podpisaniu umowy, każdy Klient i Polecający otrzymuje od nas dane do logowania do systemu, gdzie może na bieżąco kontrolować efekty naszych działań. SEMotic umożliwia dodawanie wielopoziomowej struktury dostępu z możliwością wprowadzania prowizji za polecenie, dzięki czemu Polecający ma wgląd w naliczaną prowizję.

 

Zostań naszym pośrednikiem

Pozostajemy otwarci na negocjacje warunków współpracy, do tej pory udało nam się jednak wypracować jeden podstawowy model.

Model ten oparty jest o Umowę ramową i Porozumienie wykonawcze. Umowa ramowa zawiera spis najważniejszych zasad związanych ze współpracą oraz wzorem umowy SEO Complex lub SEM Complex. Zaletą tego modelu jest konieczność przesłania sobie drogą tradycyjną jedynie podpisanej Umowy ramowej, a Porozumienia wykonawcze możemy przesyłać e-mailowo w formie skanów. Wadą tego rozwiązania jest brak elastyczności, tzn. w momencie kiedy Klient wynegocjuje zmiany zapisów umownych, nie będziemy mogli zrealizować pozycjonowania w oparciu o Umowę ramową, a będziemy musieli podpisać osobną umowę na pozycjonowanie.

W ramach współpracy, zapewniamy Umowę poufności oraz Umowę o zakazie konkurencji wobec przekazanych Klientów.

Wycena

Standardowy czas wyceny w przypadku współpracy z pośrednikami wynosi 16 godzin roboczych, liczonych od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 17:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Wycenę przesyłamy w formie edytowalnej, tak aby Pośrednik mógł nanieść swoje zmiany przed przesłaniem oferty Klientowi.

Raportowanie

Do monitorowania pozycji stron naszych Klientów oraz do naliczania opłat używamy autorskiego systemu SEMotic. Umożliwia on dodawanie wielopoziomowej struktury dostępu (Pośrednik, Klient). System nie ma ograniczeń co do ilości cenników na każdym poziomie pośrednictwa. Pośrednik może wprowadzić do systemu własną markę, generować raporty oraz faktury dla Klientów opatrzone własnym logotypem.