konfiguratory 3d

SEM Complex jest naszym autorskim produktem z zakresu Marketingu w Wyszukiwarkach opartym na wieloletnim doświadczeniu Supremum SEO. W ramach SEM Complex realizujemy pozycjonowanie ogólne, lokalne, long tail oraz PR, wsparte kampanią linków sponsorowanych. Dzięki temu wykorzystujemy pełny potencjał wyszukiwarki internetowej w procesie pozyskania klienta. Jesteśmy widoczni w wyszukiwarce następnego dnia po podpisaniu umowy, a następnie obniżamy koszt pozyskiwania klienta poprawiając pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania.

Wyszukiwarka internetowa Google analizuję ponad 200 czynników w celu ustalenia wyników wyszukiwania, dlatego też nasza firma zapewnia kompleksową opiekę nad najistotniejszymi elementami:

 1. Stroną internetową:
  • domeną internetową
  • hostingiem
  • optymalizacją strony internetową pod wyszukiwarkę internetową
  • opieką nad bieżącą aktualizacją stroną www
  • tworzeniem unikalnych i wartościowych treści (Content Marketing)
 2. Profilami w Mediach społecznościowych:
  • Google Plus
  • Facebook

Opieka nad każdym istotnym elementem, branym pod uwagę przez wyszukiwarkę, pozwala na uzyskaniem stabilnych efektów dla haseł ogólnych typu (np. projekty domów), haseł lokalnych (np. architekt kraków), haseł long tail (np. projekty domów szkieletowych na wąską działkę) oraz haseł PR (np. twojamarka, twojamarka opinie), dzięki czemu możliwe jest dotarcie do klienta na każdym etapie podejmowania decyzji o wyborze produktu, usługi, czy firmy.

Podczas przygotowania oferty skupiamy się na uzyskaniu konkretnych efektów biznesowych dla Twojej firmy, dlatego niezbędna jest przeprowadzenie analizy, ustalenie celów i wybór strategii.

Zapraszamy na darmową konsultację SEO/SEM! Dowiedź się jak wykorzystać potencjał Marketingu w wyszukiwarkach w swojej firmie!

Chcesz poznać potencjał reklamy w wyszukiwarce? Umów się na darmową konsultację!