konfiguratory 3d

Google + Lokalnie (miejsca Google) to funkcjonalność zbierająca rekomendacje od osób, które posiadają konto w Google +. Recenzje i opinie dotyczą lokalnych firm. Google + Lokalnie jest zintegrowane z wyszukiwarką, mapami i innymi usługami Google, a także z aplikacjami mobilnymi.

Usługa ta umożliwia założenie i konfigurację wizytówki, która zawiera dane teleadresowe firmy i wyświetla się wraz z wynikami organicznymi, gdy zapytania są powiązane z nazwą miasta. Promowanie firmy w Google + Lokalnie jest niezwykle skuteczne – wpis pojawia się na pierwszej stronie wyników organicznych wyszukiwarki, a dzięki wyświetleniu w widocznym miejscu precyzyjnie dociera do grupy docelowej. Integracja wyników lokalnych i organicznych ma korzystny wpływ na pozycję w wyszukiwarce, ponieważ strony posiadające wpis w Google + lokalnie uzyskują lepsze wyniki niż witryny nieposiadające wizytówki.

Korzyści, które przynosi posiadanie wizytówki w Google+ Lokalnie:

  • możliwość odnalezienia firmy przez klientów z okolicy;
  • możliwość bezpłatnego dotarcia do milionów użytkowników wyszukiwarki Google;
  • możliwość wyróżnienia swojej firmy na tle konkurencji;
  • możliwość wyszukiwania określonych miejsc i przypisanych im zdjęć i opinii;
  • szybka widoczność wizytówki w wyszukiwarce;
  • większa wiarygodność firmy i poprawa jej rozpoznawalności.

Stworzenie i uzupełnienie wizytówki jest pierwszym krokiem promocji, a wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania mogą być osiągnięte tylko dzięki stałej optymalizacji wpisów. Założone konto musi być stale monitorowane, aby w pełni wykorzystywało potencjał, który daje sieć. Google + Lokalnie umożliwia dzielenie się opiniami i zdjęciami dotyczącymi produktów i usług. Opublikowane rekomendacje mogą być wyświetlane w wynikach organicznych wyszukiwania i mapach Google. Wizytówka taka jest optymalnym rozwiązaniem dla firm stacjonarnych.

W usługach, które świadczy Supremum SEO klient ma zakładane i prowadzone konto w Google + Lokalnie. Wiemy, że duża część wyszukiwań związana jest z lokalnymi produktami, usługami i firmami i dbamy o wysoką pozycję dla wpisu naszego klienta. Prowadzony przez nas wpis w Google + Lokalnie jest atrakcyjny wizualnie i pozwala zaprezentować ofertę firmy, opis jej działalności i informacje istotne dla jej potencjalnych klientów. Klient może wyświetlić lokalną stronę Google +, w której znajdują się oceny, opinie, zdjęcia, adres i godziny otwarcia firmy. Dzięki prowadzonemu przez nas kontu w Google + Lokalnie firma zyskuje dodatkową możliwość, aby być znalezionym w Internecie.

Chcesz poznać potencjał reklamy w wyszukiwarce? Umów się na darmową konsultację!