konfiguratory 3d

Na skróty: Co to jest pozycjonowanie | Korzyści | Darmowe konsultacje

Co to jest pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron WWW to działania, których celem jest promocja witryny internetowej. Efektem działań pozycjonerskich są stałe wysokie pozycje wybranych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania (SERP) w Google. SERP to lista wyników organicznych, które zostają wyświetlone po wpisaniu frazy kluczowej.

Korzyści

Pozycjonowanie to wszystkie kroki podejmowane, aby poprawić prezentację serwisu w wynikach organicznych. Pozycjonowanie każdej strony różni się od siebie, dlatego ważne jest opracowania odpowiedniej indywidualnej strategii, dobór słów kluczowych odpowiednich do działalności firmy i często wyszukiwanych przez użytkowników. Wysokie pozycje w wynikach wyświetlanych skutkują większą ilością osób, które odwiedzają stronę. Im wyższa pozycja domeny w wynikach organicznych wyszukiwarki, tym większe prawdopodobieństwo, że użytkownik ją odwiedzi. Pozycjonowanie ma pozwolić osiągnąć stabilną, wysoką pozycję witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Korzyści, które niesie za sobą skuteczne pozycjonowanie strony:

  • skuteczność – na stronę trafiają użytkownicy zainteresowani ofertą;
  • cena – ta forma promocji jest nieporównywalnie tańsza od reklam banerowych;
  • zwrot – wzrost liczby klientów trafiających do firmy przez stronę WWW;
  • wizerunek – poprawa rozpoznawalności marki i zbudowanie prestiżu;
  • zasięg – 97% internautów w Polsce wybiera wyszukiwarkę Google, jest to 17 mln potencjalnych klientów;
  • grupa docelowa – wzrasta liczba odwiedzin witryny.

Internet jest środkiem masowego przekazu i sposobem na reklamę swojej działalności – wysoka pozycja w wynikach to sposób na dotarcie do największego grona odbiorców. Pozycjonowanie stron www to najbardziej efektywna metoda marketingu internetowego. Większa liczba osób odwiedzających stronę zamieni się w większą liczbę klientów, którzy przekładają się na zysk. Pozycjonowanie strony internetowej jest skuteczną i bezpieczną formą promocji w sieci. Obecność strony w czołówce wyników wyszukiwania wpływa na wizerunek firmy i prestiż całego przedsiębiorstwa.

Powierzenie pozycjonowania strony specjalistom z Supremum SEO jest pewnym sposobem na zwiększenie liczby odwiedzin. Doświadczenie w branży pozwala nam wypromować serwis internetowy i utrzymywać stałe czołowe pozycje słów kluczowych w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki naszym działaniom strona jest widoczna w Internecie więc jest częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. Działania, które podejmujemy w celu promocji strony internetowej prowadzone są na wielu płaszczyznach, dzięki temu kreujemy pozytywny wizerunek firmy w sieci. Pamiętajmy, że strona internetowa jest wizytówką firmy. Pozycjonowanie stron pozwoli pokazać swoją wizytówkę przed konkurencją.

Darmowe konsultacje

Najbliższe darmowe konsultację SEO/SEM:

Pozycjonowanie stron – Dzień otwarty – Czerwiec 2017 – 14.06.2017 godz. 8:00 – 18:00 – ul. Ślusarska 9/250, 30-710 Kraków

Pozycjonowanie stron – Dzień otwarty – Lipiec 2017 – 12.07.2017 godz. 8:00 – 18:00 – ul. Ślusarska 9/250, 30-710 Kraków

Pozycjonowanie stron – Dzień otwarty – Sierpień 2017 – 16.08.2017 godz. 8:00 – 18:00 – ul. Ślusarska 9/250, 30-710 Kraków

Chcesz poznać potencjał reklamy w wyszukiwarce? Umów się na darmową konsultację!