konfiguratory 3d

SEO Complex jest to autorski produkt firmy Supremum SEO, który powstał na bazie SEM Complex. SEO Complex opracowany został z myślą o klientach, chcących zrezygnować z kampanii linków sponsorowanych Adwords na rzecz zwiększonej liczby pozycjonowanych haseł ogólnych oraz szczegółowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży SEO doskonale zdajemy sobie sprawę, że część przedsiębiorców ze względów prawnych nie może podejmować żadnych działań reklamowych, inni natomiast chcieliby maksymalnie zintensyfikować proces pozycjonowania strony.
I właśnie do tych klientów adresowany jest produkt SEO Complex.

oferta_supremum_04022014

W zakresie kompleksowych pakietów SEO Complex realizujemy:

Aktualnie wyszukiwarka Google przy określaniu rankingu stron analizuje ponad 200 różnych czynników. Z tego powodu firma Supremum SEO zapewnia profesjonalną opiekę nad najważniejszymi z nich:

 1. witryną internetową
  - przygotowujemy wartościowe oraz unikalne treści na stronę internetową (Content Marketing)
  – zapewniamy bieżącą aktualizację witryny
  – przeprowadzamy optymalizację strony pod kątem wyszukiwarki Google
  – zapewniamy opiekę nad hostingiem oraz domeną internetową

 2. firmowymi profilami w Mediach społecznościowych
  - Facebook
  – Google Plus

Tego typu kompleksowe działania, obejmujące każdy z najważniejszych czynników mających wpływ na pozycję w rankingu, pozwalają na osiągnięcie stabilnych efektów pozycjonerskich:

 • dla haseł ogólnych (takich jak np. wizualizacje architektoniczne, projekty domów, regulamin sklepu internetowego, naturalne suplementy diety)
 • dla haseł lokalnych (takich jak np. dentysta kraków, usługi transportowe gdańsk, kosmetyczka warszawa)
 • haseł long tail (takich jak np. gotowe projekty domów jednorodzinnych parterowych, dentysta dla dzieci kraków, naturalne suplementy diety na odchudzanie)
 • haseł PR (twoja marka, twoja marka opinie)

Dzięki tak szerokiej gamie haseł możliwe jest dotarcie do potencjalnego klienta na każdym z etapów podejmowania przez niego decyzji.

Przygotowywaną ofertę dopasowujemy do potrzeb oraz oczekiwań klienta tak, aby osiągnąć konkretne oraz mierzalne efekty biznesowe. Z tego powodu konieczna jest gruntowna analiza aktualnej sytuacji, zdefiniowanie celów, jakie chcemy osiągnąć oraz wybór odpowiedniej strategii.

Już dziś umów się na darmową konsultację SEO/SEM z naszym specjalistą!

Chcesz poznać potencjał reklamy w wyszukiwarce? Umów się na darmową konsultację!