konfiguratory 3d

Facebook to serwis społecznościowy w ramach którego użytkownicy i firmy mogą tworzyć swoje profile, sieci i grupy, dzielić się informacjami czy zdjęciami. Obecnie używa go około miliarda ludzi na świecie, i około 12 milionów w naszym kraju*. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i rosnącemu potencjałowi Facebook stał się jednym z ważniejszych kanałów komunikacji marketingowej.

Sposobem promocji produktów czy usług w Internecie może być stworzenie społeczności poza stroną internetową. W Polsce portalem cieszącym się największą popularnością jest Facebook. Oferuje on możliwość stworzenia profilu firmy, reklamowania go. Duża oraz szybko rosnąca liczba użytkowników Facebooka daje niesamowite możliwości docierania do odbiorców. W jego ramach możesz dzielić się nie tylko informacjami o firmie, ale także o konkretnych produktach, wiadomościami o aktualnościach, nowościach czy promocjach w swojej ofercie.

Jakie korzyści może przynieść dobrze prowadzony profil firmy na Facebooku?

  • zwiększenie grona potencjalnych klientów;
  • budowanie relacji z odbiorcami;
  • tworzenie pozytywnego, profesjonalnego wizerunku firmy;
  • wspieranie pozycjonowania i efektywnego działania strony www.

Promocja na portalu społecznościowym może stanowić niezwykle trafną formę reklamy dla praktycznie każdego rodzaju firmy, korzystnie wpływając na wizerunek w Internecie. Pozwala on docierać do dużej liczby potencjalnych klientów w tym samym czasie, bez zużywania znacznych nakładów finansowych. Trafia do grupy osób zainteresowanych ofertą, a więc tych, którzy mogą stać się naszymi klientami. Co więcej, daje możliwość bezpośredniej konfrontacji z klientami. Pozwala na uzyskiwanie informacji, co im się podoba, a co nie, czego oczekują, co, ich zdaniem, mogłoby uatrakcyjnić naszą ofertę. Działania takie dają poczucie współodpowiedzialności za ofertę, a co za tym idzie zaufania i lojalności do firmy.

Jak efektywnie zarządzać firmowym Facebookiem, aby przynosił on korzyści? Zaczynając od podstaw- należy zadbać o odpowiednie zdjęcia, informacje kontaktowe, opisy. Jednak to nie wszystko, aby taki profil przynosił korzyści wymaga dużego nakładu pracy i nieustannego nadzorowania. W ramach naszego pakietu SEM Complex oferujemy założenie i prowadzenie firmowego facebooka. W swoich działaniach skupiamy się nie tylko na powiększaniu grona odbiorców, ale przede wszystkim na tworzeniu profesjonalnego wizerunku firmy. Dzięki wartościowym wpisom wykreujemy firmę na eksperta w swojej dziedzinie. Specjaliści Supremum SEO zagwarantują, że profil Twojej firmy będzie prowadzony regularnie, w sposób atrakcyjny dla klientów i zachęcający ich do korzystania z oferowanych tam usług.

*dane z początku 2014 roku

Chcesz poznać potencjał reklamy w wyszukiwarce? Umów się na darmową konsultację!